Skontaktuj się z nami!
+48 604 480 344

Kobiety a strzelanie

Kobiety a strzelanie

Już prawie rok jak Inowrocławskie Stowarzyszenie Taktyczno – Strzeleckie prowadzi zajęcia z technik strzelania precyzyjnego i taktycznego na strzelnicy w Piechcinie. Po bez mała rocznych doświadczeniach w prowadzeniu zajęć dla ISTS w Piechcinie naszła mnie myśl żeby porównać statystycznie ile kobiet uczestniczyło w naszych zajęciach. Tak więc średnio przyjmując na każdych 100 mężczyzn strzelających na strzelnicy w Piechcinie w ramach zajęć z Inowrocławskim Stowarzyszeniem Taktyczno – Strzeleckim przypadało aż 35 kobiet.

Drogie Panie, bardzo mnie cieszy fakt, że korzystacie z oferty Inowrocławskiego Stowarzyszenia Taktyczno – Strzeleckiego i bierzecie czynny udział w treningach strzeleckich na strzelnicy w Piechcinie. Na uwagę zasługuje fakt że wyniki – czyli przysłowiowe „dziesiątki” w tarczy zdarzają się Wam – Kobietom znacznie częściej niż mężczyznom. Może jest to zasługa tego, że słuchacie uwag Instruktora prowadzącego zajęcia i natychmiast wcielacie te uwagi w życie.

Szanowne Panie nieco adrenaliny, maksymalna koncentracja – STRZAŁ i radość z trafionej dziesiątki to coś, co oferuje Wam Inowrocławskie Stowarzyszenia Taktyczno -Strzeleckie na treningach na strzelnicy w Piechcinie, to wspaniały sposób na „odstresowanie się” i odciążenie umysłu po ciężkim dniu pracy.

W dzisiejszych czasach widok kobiety w mundurze nikogo nie dziwi i niezależnie czy jest to wojsko, policja, czy inne służby mundurowe, dzisiejsze kobiety nie potrzebują taryfy ulgowej i potrafią wykonywać zadania po równo z mężczyznami. Poza tym drogie Panie kobieta z bronią w ręku i na strzelnicy wygląda bardzo sexy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na zajęcia ze strzelania precyzyjnego z Inowrocławskim Stowarzyszeniem Taktyczno – Strzeleckim na strzelnicy w Piechcinie k. Inowrocławia.