Skontaktuj się z nami!
+48 604 480 344

Instruktorzy

Instruktor strzelectwa - strzelnica Inowrocław

„Im więcej potu na ćwiczeniach tym mniej krwi w boju”

Marek Ryszewski (RYCHU)- instruktor strzelectwa, założyciel Inowrocławskiego  Stowarzyszenia Taktyczno – Strzeleckiego. Członek  i zawodnik PZSS., sędzia międzynarodowego strzelectwa sportowego III klasy.

Swoją przygodę  ze strzelaniem rozpoczął w 1997 roku  kiedy to wstąpił do wojska i od tego czasu poświęca swojej pasji każdą wolną chwilę.  W toku swojej służby  doskonalił swój kunszt strzelecki jako prowadzący strzelania i treningi ogniowe z każdego rodzaju broni począwszy od broni osobistej, poprzez pistolety maszynowe, broń długą – karabinki, karabiny maszynowe broń  wyborową po broń pokładową wozów bojowych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu strzelań metodą indywidualną i jako kierownik zajęć z udziałem wielu osób strzelających tzw. „kierowania ogniem” w składzie do kompanii (120 osób) włącznie polegających na zgrywaniu systemów ognia i koordynacji ognia w sytuacjach dynamicznych. Szkolił grupy wyjeżdżające na misje w składzie PKW zarówno w strzelaniu jak i w działaniach taktycznych w tym również rzut granatem.  Uczestnik misji w ramach Polskich Kontyngentów Wojskowych.

Od wielu lat związany ze spadochroniarstwem (Instruktor Spadochronowy Wojsk Lotniczych klasy II) z turystyką i wspinaczką,  pasjonat militariów i technik survivalowych.

 

 

Ratownik medyczny Strzelnica InowrocławPiotr Tuchowski (TUSZAN)- Ratownik medyczny, instruktor BLS/AED, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy, skarbnik Inowrocławskiego Stowarzyszenia Taktyczno-Strzeleckiego, pasjonat ratownictwa i strzelectwa.

Szeroko pojętym ratownictwem zaczął interesować się jeszcze w szkole średniej, kiedy wstąpił do WOPR. Następnie ukończył studia na kierunku ratownictwo medyczne i rozpoczął pracę w Zespołach Ratownictwa Medycznego. Od wielu lat zdobywa doświadczenie w wielu dziedzinach ratownictwa, biorąc udział w ćwiczeniach i konferencjach tematycznych, oraz pracując zawodowo.